אונצ'יק

 

מותג המציע קולקציה של פריטי לבוש אלגנטיים בסדרות קטנות, לנשים אשר מחפשות את המרכיב הבוטיקי והייחודי שאי אפשר למצוא באף מקום.

הבגדים משאירים מקום של כבוד לזו הבוחרת ללבוש אותם, מכבדים בנדיבות של בד איכותי וגזרות נקיות ונשיות שלא מתאמצות.

המרכיבים הבולטים בכל עיצוב בקולקציה הם שיק ונוחות הנדרשים ללוות אשה במהלך יומה העסוק, אם למשרד, לגלריה, לפגישות וכו' ואם ליציאה חגיגית הדורשת בגד ערב.

 

 

 

לירון הורביץ

בת 40, נשואה באושר לגיא ואמא לאיתן, לרותם וללונה.

חיה ונושמת עיצוב, אופנה ואמנות מרגע לידתה.

בוגרת המחלקה לאופנה באקדמיה לאמנות ולעיצוב "בצלאל" מחזור 2005. עיצבה עבור מספר חברות אופנה והנעלה וליוותה אינספור נשים בתהליכי סטיילינג ושינוי תפיסה את הגוף הנשי המלא והעסיסי, דרך העצמה וקבלה את עצמן בזכות עיצוב הבגדים שלה.

לתפיסתה יש לשבור את הקונבנציות המקובלות בחברה שלנו לגבי מידות הביניים ויש לבחור בבגד שלא עושה עניין מהמידה בכלל, בגד שמקבל את הלובשת אותו באהבה, מעצים ומפאר.

ההשראות החזקות שניכרות בבחירותיה העיצוביות לקוחות דווקא מעולם התדמיתנות הקלאסית, תפירה עילית מוקפדת שפוגשת מוטיבים רוקאביליים ולעתים בוהמיינים ומשוחררים.

 

"הבחירה מבחינתי לעבוד עם קהל הנשים העסיסיות היא סוג של מוטו כנצחון האסתטיקה על כל כלל וחוק מקבעים. בהבנה שאשה רק בזכות היותה היא - היא היופי הבלום. הבגד - לא משנה באיזו מידה, נועד רק לעודד ולהעצים את מה שכבר קיים בה."

צרי קשר

 

Onchiq2016@gmail.com

 

טל':  054-8050665

  • Facebook Basic Black
  • Instagram Social Icon
  • Pinterest Basic Black

Success! Message received.