מותג נולד

נעים מאד, אני לירון (Onchiq) - כך קראה לי סבתי ז"ל. בזכותה ולזכרה נתתי את השם הזה גם לבייבי החדש שלי.

אחרי שנים של חיפוש כיוון הכי נכון לי, עיצוב עבור חברות ואנשים אחרים, ייעוץ סטיילינג לנשים בכל המידות והסוגים, הפקות צילום, פתיחת סטודיו וסגירתו, פאוזת 4 שנים של אמהות בהן היה לי זמן לבשל מטעמים עם עצמי - בתום כל זה נולד מותג חדש.

Onchiq נולד מתוך אומץ מאד גדול ומתוך אמונה חסרת פחד שאני יכולה לעשות את זה, זאת בעזרת רוח גבית בלתי פוסקת מכל מי שמחבק אותי כל יום: גיא, איתן ורותם (בעלי היקר ושני בניי).

Onchiq הוא תוצר של כמה שנים טובות בהן בררתי לעצמי מה אני הכי אוהבת להיות, להרגיש, לעשות ובמה אני הכי טובה. התשובות לא בוששו להגיע ולמעשה הן מגיעות במשך כל חיי מכל מי שסובב אותי, בין אם מאלו שיותר קרובים אליי או פחות. עם הזמן הבנתי שלשנות הרגשה לאישה זה סיפוק שאין שני לו עבורי. אמיתי!

לגרום לאישה לשנות את מה שהיא חושבת על המראה שלה בזכות בגד שאני עשיתי מרגיש כמו נצחון.

ואם אדייק יותר ואכניס אתכן עוד יותר לעולמי הפרטי אספר שלאורך כל עשייתי המפגשים המרתקים ביותר שעסקו בלהלביש, להתעסק, להכיר ולדבר איתן היו על ידי נשים עסיסיות, מלאות, תקראו להן "מידות ביניים" - הנשים העגולות האלו שנעים להלביש ואלה שנעים (מבחינתי) להיות. הן ממש לא חייבות להיות עגולות במראה או במידה, אבל הנשים שאותן אני הכי אוהבת להכיר ואיתן אני הכי אוהבת לעבוד הן עגולות באישיות! אלה שאוהבות את הטוויסט שיש בבגד, את הטוויסט שיש לחיים להציע.

אני כבר מתה להכיר לכן את הקולקציה הראשונה של Onchiq - היא בדיוק מתאימה לכן:

היא מיוחדת, נעימה, נוחה ומדוייקת לכן.

היא מציעה לכן פריטים נקיים כאלו שאפשר לשדרג/לשנמך עם הסטיילינג הנכון ליום או לארוע בערב. הפריטים לא מתנצלים, נדיבים בבד עם נופך דרמתי בעלי נוכחות, מוקפדים עד הפרטים הקטנים. מאווררים ומעניקים מקום של כבוד למיוחדת שבוחרת ללבוש אותם. מקום לא רק להיות - גם להראות.

מקווה לפגוש אותך, המיוחדת והייחודית, האישה וההשראה שתבחר להיות חלק מלקוחותיי מגשימות החלום שלי. יותר מאשמח אם תשאירי כתובת מייל לעדכונים, מבצעים ומכירות מיוחדות שעוד מחכות לנו בדרך.

אני כבר רואה - זוהי תחילתה של ידידות מופלאה...

אונצ'יק

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square