מוזה,נשים ופסטיבל שמתקרב!‎

בדיוק בדיוק בעוד שבוע נציג את "אונצ'יק" בפסטיבל של קרן שביט... ההתרגשות ממש רצינית מאחר וזה האירוע הגדול הראשון שניקח בו חלק.

הרי רק לפני שנייה נולדנו... וקצב התגובות וההדים שהתקבלו מפתיע אפילו אותי.

לפני שהחלטתי לאיזה כיוון בא לי שהפעם תלך הקולקציה אותה אייצר ידעתי שאני רוצה מפגשים מעניינים. זה היה לי ברור.

הנשים שאצור בשבילן יתנו לי את הדרייב והמוזה, ידליקו לי את המבערים...

כל יוצר צריך מוזה, לא?

מעצם היותי אישה עגולה (תמיד הייתי קצת יותר, קצת פחות) התחוורה וחלחלה בתוכי לאט ההחלטה שהבגדים שאצור יתאימו כמעט לכל מידה (כמעט... רק כי צריך לשמור על טיפל'ה צניעות...) - לקחתי את טווח הביניים והחלטתי להתמקד בו מתוך הבנה ריאלית שבתוך עמי אני חיה ולרובנו גוף במידות סטנדרטיות... למה לא לתת את המענה המדויק כמו שהוא?!

מנקודה זו בעצם הקסם התחיל. כל מעצב/אמן/יוצר עונה על מענה מסויים אותו הוא מרגיש כשליחות לאנשים שהוא רוצה להעביר אליהם את הבשורה... וגם קצת לחברים שלהם... ולחברים של החברים שלהם...

אני בחרתי לי להשראה את הנשים אותן אני רוצה לפגוש, לשמוע, להכיר ואיתן אני רוצה לדבר... לעצב להן.

עכשיו, אם נהיה קצת ריאלים, הפער בין הפנטזיה למציאות ברוב הפעמים קשה ומרסק... ולכן עם כל הקיטש (ויעידו לא מעט אנשים שקיטש איך לומר... פחות מאפיין אותי) אין שמחה ממני שיצרתי בול מה שרציתי. כמובן שאונצ'יק עוד בחיתוליה ועוד ימים יגידו אבל עד כה המפגשים שכ"כ ייחלתי להם ממש התגשמו ומילאו את כל ציפיותיי.

החוויה הזו שדרך היצירה שלך את מגשימה לאישה אחרת את ההרגשה שהיא כל כך מחפשת שנים והנה פתאום היא חווה אותה - ע"י שמלה!!! - מבחינתי זו השלמה. כאן נסגר לו עוד מעגלון קטן...

העובדה שכרגע אנחנו ממש ניו בורן... ולא איזו חנות גדולה או משהו שכבר מגלגל את עצמו מאפשרת לי היכרויות עד רמת החברות עם הנשים שלי - וזה רווח רציני מאד...

אני שמחה שחזרתי ליצור, אני מאושרת שיש לי מטרה, אני מתרגשת לפגוש כל אחת בכל פעם מחדש ואוצרת את הרשמים שלכן אצלי במגירה הכי הכי חשובה כדי ללמוד מהם לקולקציות הבאות.

זוהי תחילתה של ידידות מופלאה ואני מודה לכן שאתן מגיעות מכל מקום אפשרי להכיר את אונצ'יק, למדוד, להעיר, לפרגן ולרכוש.

אני יותר ממצפה לכן בפסטיבל המרגש של קרן שביט בו נשתתף בחמישי הבא ועד שבת (19-21/5/16). תשכחו מכל יריד שאתן מכירות - זה הולך להיות שונה... קרן היא עוד מפגש מוצלח שלי עם אחת הנשים המגשימות והיא השראה גדולה... יוצרת ומפיקת ארועים ברמת אמנות הסטייל והבוטיק. לשם אתן חייבות להגיע, קודם כל כדי שנפגש אנחנו ואח"כ גם כדי להנות מכל הטוב ויפה הזה שהולך להתחולל שם.

ועד אז מצרפת לכן קצת תמונות של חלק ממי שהיו, הכירו, רכשו ונחרטו בליבי כהשראה וכחברות.

אוהבת,

לירון, אונצ'יק

לרכישת כרטיסים מוזלים לאירוע (10 ש"ח במקום 15) לחצו כאן.

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square